Polityka, media, życie

Witaj!

Osiemnastoletnia licealistka pisząca bloga, wyrażająca w słowach swoje poglądy, odczucia, pokazująca to, co inspirujące, godne uwagi. Ciekawa świata i głodna nowych przygód. Weronika. Tak, to ja, a to jest mój blog. Będzie o polityce, mediach oraz społeczeństwie. Coś jak prelekcja z WOS-u. Witam serdecznie!

Akuku!

Archiwum

Statystyka

Popularne posty

Z czym to się je?

Zanim przybliżę Ci historię mojego bloga oraz sprecyzuję, do jakiej kategorii jest zaliczany, pozwól mi, że napomknę co nie co o sobie. Tak, to właśnie ja tworzę Orasey. 
Jestem Weronika i mam 18 lat. Jestem uczennicą trzeciej klasy liceum. Na co dzień uczęszczam do klasy lingwistycznej z rozszerzonym angielskim, hiszpańskim oraz wiedzą o społeczeństwie. Jak na profil mojego oddziału przystało, interesuję się polityką, prawem oraz szlifowaniem swoich umiejętności z zakresu wcześniej wymienionych języków. Fascynuję się również behawiorystyką zwierząt (w szczególności tych domowych), hokejem na lodzie oraz aranżowaniem wnętrz. Swoją przyszłość wiążę z filologią polską, a dokładniej z edytorstwem tekstów. Wiadomo, nikt nie jest alfą i omegą, ale dokładam wszelkich starań, aby teksty tutaj publikowane nie zawierały rażących błędów. Czasem, w szczególności, gdy dręczy mnie głód, zdarzy mi się zjeść przecinek. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, mój czytelniku!

Co i jak z tym blogiem?

Orasey to blog z długoletnią tradycją. Założyłam go mając zaledwie trzynaście lat i, jako wrażliwa osoba, nie miałam serca go usunąć. Strona jako tako prosperowała, lecz treści tutaj zamieszczane pozostawiały wiele do życzenia (momentami wołając o pomstę do nieba). Bodaj parę miesięcy temu mój Simple Grumbler przeszedł metamorfozę z 'lajfstajlowca' (jakich w Internecie znajdziecie na pęczki) na blog motywujący - źródło siły i inspiracji. Motywujący do działania, do zmian, do uśmiechu. Tak po prostu. Tego nam, Polakom brakuje! Otwartości i dzielenia się radością. Świata nie zbawię, a narodu nie nawrócę, lecz mam świadomość tego, iż uda mi się chociażby z moimi czytelnikami. Na co jeszcze czekasz? Wertuj posty i naładuj akumulatory!